pup logo

wizyt srodek

mapa dojazd  

zielona linia   

Zgodnie z wymogami § 66 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. z 2014 r., poz. 667) zapraszamy pracodawców, jednostki organizacyjne pomocy społecznej, centra integracji społecznej, organizacje pracodawców, organizacje związkowe oraz innych partnerów rynku pracy do współpracy w zakresie sporządzenia wykazu potrzeb szkoleniowych oraz listy zawodów i specjalności, na które istnieje zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy. Informacje te są niezbędne do określenia kierunków szkoleń dla osób uprawnionych na następny rok i sporządzenia realnie odzwierciedlającego potrzeby i wymagania lokalnego rynku pracy planu szkoleń.

Oczekujemy na Państwa zgłoszenia i propozycjedo dnia 30.11.2018r.

Zgłoszenia można składać:
- pocztą na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, ul. Tysiąclecia 2,97-500 Radomsko
- pocztą elektroniczną na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub                                    
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- faksem na numer: 44 6837359