pup logo

wizyt srodek

mapa dojazd  

zielona linia   

IIIedycja-targi.pracyW terminie 17-18 października 2018 roku Urząd Miasta Łodzi we współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi, Powiatowym Urzędem Pracy i Miejską Areną Kultury i Sportu organizują III edycję Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego.

Targi Pracy to impreza cykliczna, ciesząca się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Łodzi i regionu. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie kompleksowych ofert pracy przez firmy dostępne na łódzkim rynku, a także przybliżenie nowych perspektyw i wsparcie rozwoju kariery dla osób pragnących zdobyć lub poszerzyć nowe doświadczenia na rynku pracy. Łódzkie Regionalne Tragi Pracy to okazja do spotkania z przedstawicielami różnorodnych branż, poznania pracodawców, a także szansa ubiegania się o wymarzoną pracę bądź staż. Tegoroczna edycja stanie się niepowtarzalną szansą zdobycia wiedzy pozwalającej już dziś właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju.

Targi skierowane są przede wszystkim do osób bezrobotnych, studentów i absolwentów, a także do wszystkich kandydatów zainteresowanych podjęciem nowej aktywności zawodowej.

Serdecznie zapraszamy!