pup logo

wizyt srodek

mapa dojazd  

zielona linia   

AquilaPowiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniu 10 października 2016 r. (poniedziałek) zorganizuje giełdę pracy dla jednej z firm radomszczańskiej podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Aquila Sp. z o.o. na stanowisko magazynier.

Praca odbywać się będzie na 3 zmiany i będzie polegała na pracy na magazynie tektury falistej w arkuszach. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to chęci i motywacja do pracy. Mile widziane będzie doświadczenie oraz posiadanie uprawnień do obsługi wózka widłowego lub chęci do przeszkolenia i wyrobienia w/w uprawnień.

Ważne! Giełda pracy skierowana jest zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanychw Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę. Organizowane wydarzenie będzie więc doskonałą okazją dla pracodawcy do zaprezentowania oferty pracy oraz pozyskania nowych pracowników, a dla osób poszukujących pracy okazją do bezpośredniego kontaktu i rozmowy z pracodawcą.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt osobisty z doradcami klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew. 31 lub 42.